RODZINA ROLNIKÓW

NASI ROLNICY

Nasi rolnicy przychodzą do pracy z otwartym umysłem, wielkimi ambicjami i chęcią wykonania pracy. Każde gospodarstwo działa płynnie z lokalnymi pracownikami, którzy dobrze znają ziemię i zwierzęta, będąc najlepiej wykwalifikowanymi pracownikami.

d. Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej.

AUTENTYCZNOŚĆ

Wszystkie gospodarstwa Koepona mają swoich kierowników. Praca jest dla nich pasją, dumą i wkładają w nią całe swoje serce. Zajmują się bieżącymi problemami i planowaniem długofalowych działań. To oznacza, że współdziałają z personelem, doradcami i przedsiębiorcami. Zarządzają zdrowiem stada, paszą, kwestią wypasu, zakupów i sprzedaży.

Każdemu kierownikowi powierzamy indywidualne wypełnianie swoich obowiązków, ponieważ sami najlepiej znają miejscową sytuację.

PRACODAWCA RÓWNYCH SZANS

Jako pracodawca stosujący zasadę równouprawnienia, kładziemy wielki nacisk na zatrudnianie młodych, najlepiej miejscowych ludzi. Z powodu naszego uczestnictwa w wielu lokalnych projektach szkolnych i naszej obecności przy warsztatach zawodowych, mamy nadzieję zainteresować młodzież pracą w naszych gospodarstwach. Przychodzi nam to z łatwością, podczas gdy inne rolnicze spółki mogą mieć z tym spory problem. Dobre warunki pracy, środowisko pracy zespołowej i pozytywna atmosfera sprawia, że jesteśmy dla każdego atrakcyjnym miejscem pracy.

Nasze farmy

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych gospodarstwach? Kliknij dowolną strzałkę na mapie, aby dowiedzieć się więcej.

Koepon Farms Custom Map image/svg+xml Countries of Europe