NASI ROLNICY: HOLANDIA

O NASZYCH ROLNIKACH

Nasi rolnicy podchodzą do pracy z otwartym umysłem, wielkimi ambicjami i chęcią wykonywania swojej pracy. Każde gospodarstwo działa sprawnie z pomocą lokalnych pracowników, którzy dobrze znają ziemię i zwierzęta, będąc najlepiej wykwalifikowanymi pracownikami.

Kliknij na zdjęcie, aby przeczytać więcej.

Marcel Rijkers

Kierownik Koepon Garnwerd w Holandii (pierwsze gospodarstwo Koepon). Marcel nadzoruje stado 400 krów Holstein i 250 hektarów ziemi.

Marcel dorastał na gospodarstwie mlecznym, na południu Holandii, ale przeniósł się z rodzicami do północnej prowincji Groningen w Finsterwolde. Potem po ukończeniu studiów w Dronten, pracował jako pasterz w USA, a następnie sprzedawał genetykę Holstein i udzielał porad hodowlanych. Przyjął pracę jako kierownik prestiżowego gospodarstwa Koepon Garnwerd w 2013 roku.

„Dla Koepon, średni nie jest dość dobry. Chcemy wykonywać lepszą pracę. Nic nie jest tak dobre, żeby nie móc tego poprawić! Razem z naszym zespołem, oraz za pomocą wszelkich dostępnych narzędzi i technik codziennie dążymy do uzyskania jeszcze lepszych wyników."

Nasze farmy

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych gospodarstwach? Kliknij dowolną strzałkę na mapie, aby dowiedzieć się więcej.

Koepon Farms Custom Map image/svg+xml Countries of Europe