NASI ROLNICY: NIEMCY

O NASZYCH ROLNIKACH

Nasi rolnicy podchodzą do pracy z otwartym umysłem, wielkimi ambicjami i chęcią wykonywania swojej pracy. Każde gospodarstwo działa sprawnie z pomocą lokalnych pracowników, którzy dobrze znają ziemię i zwierzęta, będąc najlepiej wykwalifikowanymi pracownikami.

Kliknij na zdjęcia, aby przeczytać więcej.

Mario Reich

Głównymi zainteresowaniami i talentami Marion jest produkcja roślinna. Jest kierownikiem gospodarstwa przy Langen Brutz. Marion ma wiele umiejętności i dobrą intuicję do hodowli roślin. Zdobył swoją wiedzę studiując na Uniwersytecie w Neubrandenburgu.

Jego specjalizacja to nasiennictwo.

Andreas Ogorreck

Andreas zarządza 2000 hektarów organicznych, gruntów ornych i trawiastej ziemi w kompleksie Brüel i gospodarstwach Koepon.

Sztuka produkowania najwyższej jakości paszy dla 1000 sztuk stada krów mlecznych, jest bezpieczna w jego rękach. Z wielką pasją i zainteresowaniem poprowadził gospodarstwa w kierunku produkcji ekologicznej.

Dinand Kippers

Dwadzieścia lat temu Dinand przeprowadził się ze swojej rodzinnej Holandii do Meklemburgii w Niemczech. Dzięki doświadczeniu w sektorze mlecznym oraz pasji i miłości do zwierząt pełni funkcję kierownika największego niemieckiego stada Jersey, opiekując się 600 krowami mlecznymi oraz młodzieżą.

Obserwuje postępy w genetyce, mechanizacji i cyfryzacji w sektorze mlecznym i wprowadza te metody tam, gdzie uważa to za niezbędne.

Dietmar Schulz

Człowiek z wieloletnim doświadczeniem w mleczarstwie, wielką ambicją i otwartym umysłem. Dietmar kocha wyzwania i realizuje je prowadząc stado liczące 3500 owiec i jagniąt. Jest kierownikiem gospodarstwa Gross Raden.

Erik Neumann

Asystent kierownika gospodarstwa. Podejmując decyzje kierownicze pod nieobecność kierownika gospodarstwa, Erik wykazuje dobre kompetencje do nadzorowania stada.

W czasie jagnienia na Eriku spoczywa duża odpowiedzialność za jagnienie zewnętrznego stada. Ważną częścią jego pracy jest ochrona owiec i jagniąt przed drapieżnikami, takimi jak kruki i lisy.

Heiko Peters

Do Heiko należy zarządzanie terenami leśnymi i dbanie o dziką przyrodę. Wraz z kierownikami ferm i sąsiednimi leśniczymi poszukuje najlepszych możliwych rozwiązań dla wszystkich zaangażowanych.

Jest także odpowiedzialny za małe stado 65 krów rasy Salers i młodych zwierząt, które pasą się przez cały rok w pobliżu rzeki Warnon.

Nasze farmy

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych gospodarstwach? Kliknij dowolną strzałkę na mapie, aby dowiedzieć się więcej.

Koepon Farms Custom Map image/svg+xml Countries of Europe