NASZE PODEJŚCIE DO ROLNICTWA

Od czasu założenia Koepon w 1970 roku nasza niezachwiana wizja bycia wiodącym na świecie zrównoważonym producentem nieustannie napędza pozytywny rozwój naszych gospodarstw. Naszym celem jest wytwarzanie zdrowej i pełnowartościowej żywności w dobrze prosperujących i tętniących życiem gospodarstwach.

Kochamy ziemię i angażujemy się w inteligentne zarządzanie zasobami ziemi. Chcemy produkować więcej za mniej. Myśląc mądrzej redukujemy wkład. Ciężko pracujemy, aby uprawiać nasze plony i hodować zwierzęta, aktywnie promując różnorodność biologiczną, żyzne gleby, dobrostan zwierząt i bardziej ekologiczne źródła energii.

W Koepon wiemy, że „nie możemy być ekologiczni, jeśli nie jesteśmy w dobrej kondycji finansowej”. Jesteśmy rolnikami, a nie spekulantami ziemskimi . Nie jesteśmy nastawieni na szybki zwrot nakładów kosztem naszym ferm i wybierając drogę na skróty. Wydobycie z fermy lub lasu tego, co najlepsze może zająć całe pokolenie. Nasze długoterminowe podejście do rolnictwa zdaje egzamin, ponieważ nie uprawiamy ziemi po to, aby z niej zrezygnować, prowadzimy fermę w perspektywie 150 lat. Jednak żaden z naszych celów nie zostanie osiągnięty bez entuzjazmu naszych zespołów na całym świecie.

Cytaty naszych właścicieli

„W sercu jestem farmerem i jestem z tego dumny.”

Wijnand Pon

„Jesteśmy oddanymi farmerami. Nasz zapał bazuje na naszej miłości do natury, zwierząt i ludzi. Twierdzimy, że ziemia jest naszym największym skarbem. Pracujemy według holistycznej zasady 4 zwrotów łączącej interesariuszy i potrzeby natury. Technologia będzie nas wspierać w osiąganiu naszych celów. ”

Fanja Pon

„Wytwarzanie produktów wysokiej jakości z idealnie zarządzanych pól i zwierząt. Wszystko odbywa się z szacunkiem do naszych zwierząt, naszego personelu, naszej społeczności i środowiska”.